Rozhodnutí, kolik jich jen za život musíme udělat?

30. 8. 2018
woman-687560_1920-sophieja23-koucink-iva-pfefferova-vase-koucka

Rozhodnutí. To slovo tvoří jen pár písmenek. A co si kolem toho někdy užijeme, že?

Malá rozhodnutí děláme denně, ale i ta nám občas dělají problém… Třeba… Co si dnes obleču?  Co si dám k obědu??

A jednoho dne přijdou ta větší, velká, zásadní, měnící možná celý náš život nebo aspoň jeho část. Máme ale na to sílu? Zvládneme se rozhodnout a přijmout, co přijde? Ono totiž není vždy jasné, cože to přijde. Vždy doufáme, že to bude to lepší. Ale co když ne? Co když se rozhodneme špatně? To slyšíme ve svých uších.

Odpovědi máme všichni v sobě. Víme, co je pro nás správné…

Bojíme se této varianty možná víc než celého rozhodnutí. Občas se radíme s lidmi, kteří nám pochlebují nebo s námi manipulují. Tak kde je ta správná odpověď???

Můžu vás stoprocentně ujistit, že je v nás a všichni víme, jaké to správné rozhodnutí je. Jen se rozhodnout. Ale ne vždy jsme dostatečně silní, nebo jsme byli oslabeni okolnostmi. Rozhodnutí je změna. Vše do nás někdy buší jak do boxerského pytle nebo jen důrazně klepe prstíčkem o stůl a vy slyšíte: Já čekáám…

Vyřešit něco, udělat rozhodnutí a možná tím něco změnit.

Sama jsem se musela v životě rozhodnout snad milionkrát. Ta zásadní rozhodnutí nebyla vždy snadná. Dlouho jsem váhala, věřila, že se to nějak samo od sebe učeše a já se nebudu muset rozhodnout. Bohužel, nic takového se nekonalo.

Život chtěl, abych šla svou cestou, cestou, která je pro mě důležitá. A ta nejlepší. Mně to tedy tak rozhodně v tu chvíli nepřipadalo. Dnes se rozhoduji celkem snadno. Mám opravdu hodně praxe. V dobách, kdy jsem to sama úplně nedokázala, jsem vždy potkala někoho, kdo mi pomohl vidět věci z různých úhlu pohledu. Od této doby svá rozhodnutí , hlavně ta zásadní, vnímám jako puzzle. Hledám jednotlivé dílky a skládám obrázek. Pokud všechny směřují do jednoho bodu, mé rozhodnutí je jasné.

Koučování je jako nápověda při skládání puzzle. Pomůže vám najít dílek, který zapadne do vaší skládanky
Koučování vám může pomoci najít další dílek puzzle do vaší skládanky, a tak pro vás vaše rozhodnutí udělat snazší. Můžeme probrat, co řešíte. Pomůžu vám nabrat sílu, připravit se se rozhodnout. Vy, sami za sebe.

Ať už je to rozchod, rozvod, změna práce, prodej domu, změna bydliště, vycestování do zahraničí, neschopnost věřit ve svou sílu a ustát si svá rozhodnutí. Protože, když je sami najdete uvnitř sebe… JSOU VAŠE. Existuje několik technik, které vám ráda ukážu, abyste viděli, jak se ROZHODNOUT.

Ráda budu i vaší průvodkyní.

Pokud byste chtěli to, co sami řešíte, nahlédnout jinak, ráda se s vámi potkám a můžeme vše společně probrat.

Těším se na vás.
Vaše koučka.