Reference

Ivo, děkuji vám za práci, kterou děláte. Moc se mi líbí váš přístup a způsob. Koučování s vámi pro mě bylo přínosem a ještě mě to bavilo. Díky vám jsem si uvědomila co chci, kde se nacházím a udělala jsem si v sobě pořádek a nastolila změny. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí někam posunout.  
Zuzana
U paní Ivy jsem absolvovala koučink nedávno, tak mám všechno ještě v živé paměti. Nejen, že vše probíhalo v příjemné, přátelské a uvolněné atmosféře a v příjemném prostředí, ale Iva byla k tomu všemu ještě velmi vstřícná a profesionální. Mohla jsem se úplně uvolnit, a snáze pak ke mně skrze odborné vedení přicházely z mého nitra odpovědi na otázky, které jsem potřebovala zodpovědět. Paní Iva mě nenásilným a systematickým vedením přivedla k vlastím odpovědím na vše, co mělo být zodpovězeno. Odcházela jsem s pocitem a přesvědčením, že koučink splnil svůj cíl – najít odpovědi a řešení skrze sami sebe. Člověku, který má v sobě zmatek, může odborný kouč pomoci se v sobě vyznat, utřídit si myšlenky a najít odpovědi a řešení. Děkuji.
Martina, 51
Čím dál intenzivněji si uvědomuju sílu soucitného přijetí. A také to, jaký je rozdíl mezi soucitem a lítostí. To, čeho se mi u Ivy dostalo bylo cenné soucitné přijetí bez odsudků, které mi umožnilo se soustředit na jádro toho, co potřebuju řešit, ne na to, co si o mě asi bude myslet, když sama sebe za postoj, který mám, soudím. Pomocí velmi zajímavých technik mě Iva provedla otázkami, které jsem si kladla, a pomohla mi nahlédnout všechno z mnoha úhlů pohledu, které jsem dříve neviděla. Možnost není jen jedna: Vydržet a přežít to, ono to přejde. Možnosti nejsou jen dvě: Černá, nebo bíla. Možností je celé spektrum, záleží jen na tom, kolik si jich dovolíme vidět nebo dokonce zvolit. A koučink v podání Ivy, to byla rozhodně dobrá volba.
Kristýna, 33
Iva je velmi empatická a citlivá žena. Byla jsem až překvapena zajímavými technikami a výsledky, kterých jsme během našich sezení společně dosáhly. Naše sezení bych zhodnotila jako velmi zajímavé a výsledek ohromující. Iva mi doslova pomohla ujasnit si pár věcí a posunout se kupředu.
Renata, 27
Iva je vynikající koučka, která se řídí přesným kompasem své intuice a pomocí zajímavých metod vás se zemitou laskavostí dovede k vašemu vysněnému cíli.
Petra, 46
Chtěla bych poděkovat Ivě za můj první koučink. Díky citlivému a zároveň profesionálnímu přístupu jsme spolu dokázaly rozklíčovat moji cestu životem. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.
Mirka, 52