Reference

Proč jsem podstoupil koučování u paní Ivy??
Měl jsem delší dobu problémy v životě, osobní, ztráta partnerky, nespokojenost v práci i sama se sebou, pořád jsem se ptal rozumu, proč a odpovědí se mi nedostávalo, stále jsem měl pocit, že jedu vlakem, který nemohu řídit, zastavit, vystoupit z něj.
Když už jsem měl pocit, že horší to být nemůže, potkal jsem pár lidí, a postupně jsem se propracoval k tomu, že musím něco změnit , já sám a na sobě, ne se ptát, nebo dokonce vinit okolí, nebo osud.
V téhle chvíli jsem potkal paní Ivu Pfefferovou a požádal ji o koučování. Proběhly celkem 4 sezení, každé jsme zaměřili na něco , co mě trápilo. Mohu vřele doporučit každému, Iva Vás navede, že se na své trable dokážete podívat jinak, jakoby zvenku, nezávisle, a přitom cítíte , že to tak má být, je v tom vaše srdce, duše, sebe přijetí, výsledek vašeho hledání sebe sama, ale pod vnímavým a citlivým vedením Ivy.
Dnes mám krásný vztah, změnil jsem práci a úspěšně buduji svůj sen, jsem plný elánu a víry ve své schopnosti, a ten první impuls, bylo koučování s Ivou, které mi otevřelo oči, mysl, srdce, dodalo odvahu ke změnám na sobě samém.
Není to tak, že Iva Vám předá návod na život, nebo to vyřeší za Vás, ona Vám ukáže možnosti, navede Vás, a záleží na Vaší síle a odhodlání, ale ta její podpora na začátku, je důležitý impuls. Z každé schůzky jsem odcházel o něco spokojenější a chytřejší, věděl jsem , že se vydávám správnou cestou a za to patří Ivě můj velký dík.
Honza
Terapie s paní Ivou byla velice přínosná. Techniky, která použila mi velice pomohly nalézt odpovědi na otázky ,v kterých jsem tápala a nedokázala se pohnout z místa. Po terapii jsem nepochybovala o svém rozhodnutí a odpovědi, která mi během ní byla jasně odpovězena. Hodně se mi ulevilo a byla jsem sama překvapena, jak najednou věci ,které předtím nešly, šly s lehkostí. U paní Ivy je velice vyvinuta intuice a cit kam terapii směřovat. Určitě doporučuji.
Zdeňka
Ivo, děkuji vám za práci, kterou děláte. Moc se mi líbí váš přístup a způsob. Koučování s vámi pro mě bylo přínosem a ještě mě to bavilo. Díky vám jsem si uvědomila co chci, kde se nacházím a udělala jsem si v sobě pořádek a nastolila změny. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí někam posunout.  
Zuzana
U paní Ivy jsem absolvovala koučink nedávno, tak mám všechno ještě v živé paměti. Nejen, že vše probíhalo v příjemné, přátelské a uvolněné atmosféře a v příjemném prostředí, ale Iva byla k tomu všemu ještě velmi vstřícná a profesionální. Mohla jsem se úplně uvolnit, a snáze pak ke mně skrze odborné vedení přicházely z mého nitra odpovědi na otázky, které jsem potřebovala zodpovědět. Paní Iva mě nenásilným a systematickým vedením přivedla k vlastím odpovědím na vše, co mělo být zodpovězeno. Odcházela jsem s pocitem a přesvědčením, že koučink splnil svůj cíl – najít odpovědi a řešení skrze sami sebe. Člověku, který má v sobě zmatek, může odborný kouč pomoci se v sobě vyznat, utřídit si myšlenky a najít odpovědi a řešení. Děkuji.
Martina, 51
Čím dál intenzivněji si uvědomuju sílu soucitného přijetí. A také to, jaký je rozdíl mezi soucitem a lítostí. To, čeho se mi u Ivy dostalo bylo cenné soucitné přijetí bez odsudků, které mi umožnilo se soustředit na jádro toho, co potřebuju řešit, ne na to, co si o mě asi bude myslet, když sama sebe za postoj, který mám, soudím. Pomocí velmi zajímavých technik mě Iva provedla otázkami, které jsem si kladla, a pomohla mi nahlédnout všechno z mnoha úhlů pohledu, které jsem dříve neviděla. Možnost není jen jedna: Vydržet a přežít to, ono to přejde. Možnosti nejsou jen dvě: Černá, nebo bíla. Možností je celé spektrum, záleží jen na tom, kolik si jich dovolíme vidět nebo dokonce zvolit. A koučink v podání Ivy, to byla rozhodně dobrá volba.
Kristýna, 33
Iva je velmi empatická a citlivá žena. Byla jsem až překvapena zajímavými technikami a výsledky, kterých jsme během našich sezení společně dosáhly. Naše sezení bych zhodnotila jako velmi zajímavé a výsledek ohromující. Iva mi doslova pomohla ujasnit si pár věcí a posunout se kupředu.
Renata, 27
Iva je vynikající koučka, která se řídí přesným kompasem své intuice a pomocí zajímavých metod vás se zemitou laskavostí dovede k vašemu vysněnému cíli.
Petra, 46
Chtěla bych poděkovat Ivě za můj první koučink. Díky citlivému a zároveň profesionálnímu přístupu jsme spolu dokázaly rozklíčovat moji cestu životem. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.
Mirka, 52